• LİTVANYA “UTENA UNİVERSİTY OF APPLİED SCİENCES” ÇMYO’DA.

  Litvanya “Utena University of Applied Sciences”dan gelen hocalarımız  Steiblyte Sigita, Grazina Stasiulioniene, Inga Jackstoniene ve Jieva Jackshayte  “Litvanya ve Avrupa’daki Su Kaynakları ve Su Yönetimi” konusunda okulumuzda  seminer vermişlerdir.

  Etkinlik kapsamında Çaycuma İlçe Kontrol Laboratuvar Müdürü Tuğrul Dereli de “Türkiye’deki İçme ve Kullanma Suları Parametreleri” konusunda seminer vermiştir.

  Litvanya’dan gelen misafirlerle birlikte Nesli Üçel Süt, Türkili Konserve ve Ayanoğlu Salyangoz İşleme Tesisi’ne teknik gezi düzenlenmiş ve piknik yapılmıştır.

   Ayrıca rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Özer ve [...]

  LİTVANYA “UTENA UNİVERSİTY OF APPLİED SCİENCES” ÇMYO’DA.
 • ÇAYCUMA MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRETİM ELEMANLARI “UMYOS”TAYDI.

  Okulumuz öğretim elemanları, 21-23 Mayıs 2015 tarihleri arasında Yalova Meslek Yüksekokulu  tarafından Yalova’da düzenlenen UMYOS – 4. Uluslararası Meslek Yüksekokulları Sempozyumu’na katılmışlardır.

  Yrd. Doç. Dr. Nermin Çelik ve Okt. Elif Aydın’ın birlikte yazdıkları “İnsan Kaynakları Yönetimi Ön Lisans Programı Öğrencilerinin Mesleğe Yönelik Algı ve Tutumlarının İncelenmesi” başlıklı bildiriyi Okt. Elif Aydın; Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Öğr. Gör. Burcu Türkmen ve Öğr. Gör. Yasemin Aydemir’in birlikte yazdıkları “Dünyada ve Türkiye’de Mesleki Eğitim ve Önemi” başlıklı bildiriyi Öğr. [...]

  ÇAYCUMA MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRETİM ELEMANLARI “UMYOS”TAYDI.
 • İDARİ VE YARDIMCI HİZMET PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR

              2014 2015 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde yüksekokulumuzca düzenlenen bütün sosyal faaliyet ve kültürel etkinliklerin gerçekleşmesinde büyük çaba sarf eden idari personel ve yardımcı hizmet personellerine,  Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet YAZICI tarafından teşekkür belgeleri sunuldu.

  İDARİ VE YARDIMCI HİZMET PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR
 • Brunch Etkinliği

  Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu bünyesinde hazırlanan ve Çaycuma Meslek Yüksekokulu bahçesinde gerçekleştirilen  brunch etkinliğimize Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mahmut ÖZER, üniversitemizin senato üyeleri,  daire başkanları ve  Çaycuma Meslek Yüksekokulu akademik kadrosu  aileleri ile birlikte katılmışlardır. Misafirlerin hoşça vakit geçirdikleri kahvaltımız gün boyu devam etmiş;  davetlilerimize akşamüzeri yapılan yemek sunumuyla sona ermiştir.

  Brunch Etkinliği
 • ÇAĞRI MERKEZİ SEKTÖR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı tarafından, 6 Mayıs’ta, sektörün önde gelen kuruluşlarından olan ATOS ve SIMTEC’in katıldığı Çağrı Merkezi Sektör Buluşması etkinliği düzenlendi.   Etkinliğe, çoğunluğu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programından olmak üzere 150 öğrenci katıldı.

  Etkinlikte, ATOS ve SIMTEC firmaları tanıtıldı. Bu kapsamda işe alım ve yükselme uygulamaları, departmanları, sektördeki konumu, eğitim politikaları gibi konular ele alındı. CV hazırlama ve mülakat teknikleri de ayrıntılı olarak anlatıldı. Soru-cevap faslı ve teşekkür belgesi takdiminin ardından, kokteyle geçilerek etkinlik son buldu.

  Öğrenciler firmaların [...]

  ÇAĞRI MERKEZİ SEKTÖR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
 • KARİYER GÜNÜ: ORMANCILIKTA TEKNOLOJİK GELİŞMELER

  Yüksekokulumuz kariyer günleri kapsamında Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı öğrencilerinin katıldığı etkinkil kapsamında Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Ayhan ATEŞOĞLU; Ormancılıkta CBS ve Uzaktan Algılamanın Yeri ve Önemi konusunda, Yrd. Doç. Dr. Yafes YILDIZ; Orman Zararlılarıyla Mücadele Çalışmaları konusunda bilgiler vermişlerdir. Kariyer Günü etkinliğimize katılan Öğretim Elemanları ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

  KARİYER GÜNÜ: ORMANCILIKTA TEKNOLOJİK GELİŞMELER
 • Bahar Şenlikleri: Voleybol Erkek Takımımız İkinci Oldu

  2014-2015 bahar şenlikleri kapsamında düzenlenen spor şenliklerinde yüksekokulumuzu başarılı bir şekilde temsil eden erkek voleybol takımımız final maçı sonucunda ikinci olmuştur.  Aynı zamanda yüksekokulumuzu temsil eden kız voleybol takımımız başarılı bir performans sergileyerek dereceye girmiştir. Takımda emeği geçen tüm oyuncularımıza ve onlara destek olan hocalarımıza teşekkür ederiz. Başarılarının devamını  diliyoruz. 

  Bahar Şenlikleri: Voleybol Erkek Takımımız İkinci Oldu
 • KARİYER GÜNÜ: MOBİLYA SEKTÖRÜ ve ANALİZİ

  Yüksekokulumuz kariyer günleri kapsamında Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı ile Mobilya ve Dekorasyon Programı öğrencilerini bir arada tutan ve sektörel bazlı ortak çalışma alanlarından biri olan ahşap ve ahşap esaslı işletmelerin sektördeki mevcut durumu, iş anlayışı, mezunlardan beklentileri ve merak ettikleri konularla ilgili uzun yıllar ahşap sektöründe çalışan Sayın Yeşim YURT, öğrencileri bilgilendirerek tecrübelerini aktarmıştır. Yeşim YURT’a sunumlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

   

  KARİYER GÜNÜ: MOBİLYA SEKTÖRÜ ve ANALİZİ

Etkinlikler »

KARİYER GÜNÜ: ORMANCILIKTA TEKNOLOJİK GELİŞMELER

KARİYER GÜNÜ: ORMANCILIKTA TEKNOLOJİK GELİŞMELER

07 May 2015 at 16:32

Yüksekokulumuz kariyer günleri kapsamında Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı öğrencilerinin katıldığı etkinkil kapsamında Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi...

Duyurular »

2014-2015 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Genel Sınavları

2014-2015 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Genel Sınavları

12 May 2015 at 14:18

2014-2015 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Genel Sınavları 18-29 Mayıs tarihlerinde yapılacaktır sınav programını indirmek için tıklayın ...

Diploma Supplement