• Kariyer.Net’ten Kariyer Tüyoları

  Kariyer.Net ile İK ve Kariyer Kulübü işbirliği ile Yüksekokulumuzda “kariyer.net Kampüs’te” etkinliklerinin 2′si düzenlendi. Bu kapsamda Kariyer.Net insan kaynakları sitesinden Etkinlik Yöneticisi Semih GÜMÜŞ ve Eğitim Uzmanı Eren KARALAR düzenlenen seminere farklı programlardan 140 öğrenci ve öğretim elemanları katıldı.

   Katılımcılara “Kariyer Tüyoları” teması altında Kendini Tanıma, Özgeçmiş Hazırlama, Mülakat Teknikleri ve Etkili Beden Dili konularında seminer verildi.

  Seminer sonunda Doç. Dr. Şermin ŞENTURAN tarafından Sayın KARALAR ve GÜMÜŞ’e Teşekkür Belgesi takdim edildi ve katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

  Kariyer.Net’ten Kariyer Tüyoları
 • YÜKSEKOKULUMUZUN BAŞARISI

  Uluslararası Katılımlı, 13. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi 23-25 Ekim 2014 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi, Honaz Meslek Yüksekokulu evsahipliğinde Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

  Yüksekokulumuzdan Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkan V. Öğr. Gör. Umut Üzmez ile  Çağrı Merkezi Hizmetleri Program Sorumlusu Öğr. Gör. Serkan D. Koşoçaydan Kongreye katılarak, Ünversitemizi ve Yüksekokulumuzu temsil ettiler. Kongrede Üzmez, “Yeni Bir Modern Büro Türü Olarak Ofis Kafe: Urban Station Örneği” başlıklı bildiriyi, Koşoçaydan ise  “Türkiye’deki Meslek Yüksekokullarında Büro Hizmetleri [...]

  YÜKSEKOKULUMUZUN BAŞARISI
 • KONFERANS

  Erasmus Değişim Programları kapsamında İkili anlaşma imzaladığımız İsveç’teki Lulea Teknoloji Üniversitesi’nden Prof. Dr. Dick Sandberg ve Doç. Dr. Xiaodong (Alice) Wang davetimiz üzere 25.11.2014 tarihinde üniversitemize teşrif edeceklerdir. Üniversitemiz öğretim elemanları ve öğrencilerine İsveç Lulea Üniversitesi’nin tanıtılması ve mobilya sektörü hakkında kısa bir sunum yapıldıktan sonra akabinde üniversitemizin tanıtılması, bölgedeki ahşap sektörü ve ahşap işleme fabrikalarına yerinde ziyaretlerde bulunulacaktır.

  Konferansımıza herkes davetlidir.

   

  Konferans Yeri: Çaycuma Meslek Yüksekokulu

  Konferans Saati: 11:00

  Konferans Konusu:

  İsveç Lulea Teknoloji Üniversitesinin tanıtılması

  Üniversitedeki eğitim sistemi

  Ahşap Malzeme ve [...]

  KONFERANS
 • FFD 2015 Geleceğin Hava Aracı Tasarımı Aracı Yarışması

  FFD 2015 Geleceğin Hava Aracı Tasarımı Aracı Yarışması ile ilgili ilan için tıklayın

  FFD 2015 Geleceğin Hava Aracı Tasarımı Aracı Yarışması
 • 2014-2015 Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ara Sınavları

  2014-2015 Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ara Sınavları 03-14 Kasım Tarihleri Arasında Yapılacaktır. Sınav Programları için Tıklayın .

  indirilebilir versiyon

  2014-2015 Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ara Sınavları
 • Akademik Ortalamalar

  Tüm Bölümlerin Akademik Ortalamaları İçin Tıklayın

  Akademik Ortalamalar
 • 16 Ekim Dünya Gıda Günü’müz Kutlu Olsun…

  16 Ekim, bireylerin beslenme düzeylerini ve yaşam standartlarını yükseltmek, tarımsal üretimi artırmak ve kırsal nüfusun koşullarını iyileştirmek amacıyla 1945 yılında aynı tarihte kurulmuş olan Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) tarafından Dünya Gıda Günü olarak kabul edilmiştir. Düzenlenen etkinliklerle her yıl birleşmiş milletlere üye olan ülkelerde açlık, gıda üretimi ve tüketimi gibi konular incelenmektedir. Böylece tarımsal üretime olan ilginin artırılması, ulusal ve uluslararası yaklaşımların özendirilmesi, gelişmekte olan ülkelerin ekonomik ve teknik alanda işbirliğine cesaretlendirilmesi, kırsal kesimde yaşayan [...]

  16 Ekim Dünya Gıda Günü’müz Kutlu Olsun…
 • Yüksekokul Öğrencilerimizin DGS Başarısı

  2013-2014 Öğretim Yılında Yüksekokulumuzdan Mezun Olup DGS’ye Girerek Çeşitli Üniversitelerin Kendi Alanlarıyla İlgili 4 Yıllık Bölümlerine Yerleşen 90 Öğrencilerimizi Tebrik Ediyoruz.

  YÜKSEKOKULUMUZDAN 2014 VE ÖNCEKİ YILARDA MEZUN OLUP DGS (DİKEY GEÇİŞ SINAVI) KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

  Kimlik No
  Adı Soyadı
  ÜNİVERSİTE / PROGRAM

  1

  RAMAZAN UZUNER
  ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Fen ve Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı

  2

  KÜBRA YURTYAPAN
  SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (İÖ)

  3

  SEMİH CANSIZ
  EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Edebiyat Fakültesi/Amerikan Kültürü ve Edebiyatı

  4

  ZEYNEP TÜRK
  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Ziraat Fakültesi/Gıda Mühendisliği

  5

  KÜBRA ELİF ASLANTATAR
  DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı

  6

  SAMET KARA
  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Mühendislik [...]

  Yüksekokul Öğrencilerimizin DGS Başarısı

Etkinlikler »

KONFERANS

KONFERANS

03 Kasım 2014 at 16:35

Erasmus Değişim Programları kapsamında İkili anlaşma imzaladığımız İsveç’teki Lulea Teknoloji Üniversitesi’nden Prof. Dr. Dick Sandberg ve Doç. Dr. Xiaodong...

Duyurular »

Ara Sınavlarda Rapor Alan Öğrencilerin Dikkatine

24 Kasım 2014 at 09:37

Ara sınav tarihlerinde rapor alan öğrencilerimizin raporlarını 26 Kasım mesaii bitimine kadar raporlarını öğrenci işlerine iletmeleri gerekmektedir. ...

Diploma Supplement kariyer.net iş ilanları