• Öğrencilerimize önemle duyurulur

  2014-2015 Eğitim Öğretim yılında katkı payı ve öğrenim ücretini artırımlı olarak ödeyen öğrencilerimizin dikkatine!

  2014-2015 Eğitim Öğretim yılında katkı payı ve öğrenim ücretini artırımlı olarak ödeyen öğrencilerimize artırımlı yatırılmış tutarların iadesi yapılacaktır.

  İADE İŞLEMLERİNİN SORUNSUZ ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN ÖĞRENCİLERİMİZİN E-KAMPÜS SİSTEMİ ÜZERİNDEN KİŞİSEL BİLGİLERİNİ 17 NİSAN TARİHİNE KADAR GÜNCELLEMELERİ VE KENDİLERİNE AİT IBAN NUMARALARINI EKLEMELERİ GEREKMEKTEDİR.

  Öğrencilerimize önemle duyurulur.

 • FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTURULDU

  Ormancılık bölümü, ormancılık ve orman ürünleri programı ormancılık haftası nedeniyle Perşembe orman işletme şefliği sınırları içerisinde bulunan idare süresini doldurmuş sahada Dişbudak ormanının tekrar kurulması amacıyla dişbudak fidanlarının dikimini gerçekleştirmiştir.

  Bu bağlamda Öğr. Gör. Gökhan CENGİZ, Öğr. Gör. Kamil MUĞLA, Öğr. Gör. Yunus Emre ÖNAL ve Perşembe işletme şefi İlhan ALBUZ tarafından fidan türü ve çeşitleri, piketaj tekniği, fidan dikimi konularında bilgiler verilmiştir.

  Ulaşımda yardımlarını esirgemeyen Kayıkçılar Koop. teşekkür ederiz.

  FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTURULDU
 • KAMPÜS İÇERİSİNDE ARAZİ UYGULAMALARI

  Çaycuma Meslek Yüksekokulu, Ormancılık Bölümü, Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı, 1. Sınıf öğrencileri ile Öğr. Gör. Gökhan CENGİZ, Öğr. Gör. Kamil MUĞLA ve Öğr. Gör. Yunus Emre ÖNAL eşliğinde 19 Mart 2015 tarihinde, kampüs içerisinde arazi uygulamaları yapılmıştır.

  Bu kapsamda kampüs içerisindeki değişik türdeki ağaç türleri ve dikili ağaçlarda boy ve çap artımı, ölçme teknikleri hakkında bilgiler verilmiş olup. Ayrıca fidan dikim teknikleri anlatılmış, uygulamalı olarak fidan dikimi gerçekleştirilmiştir.

  KAMPÜS İÇERİSİNDE ARAZİ UYGULAMALARI
 • 2014-2015 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Arasınav Programı (Hata Düzeltme)

  *Sınav programında Yabancı Diller ve Kültürler Bölümü Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik programına ait sınav programında CIC 102 Kelime ve Kompozisyon Dersi 31 Mart 2015 Saat 10:00 ‘da yapılacaktır. Hatalı olarak ikinci kez 06 Nisan 2015 Pazartesi Tarihininde programda bulunan CIC 102 Kelime ve Kompozisyon sınavının  dikkate alınmaması önemle duyurulur. 

  30 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan 2014-2015 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Arasınav Programı Yayınlanmıştır. Sınav Programına ulaşmak için tıklayın

  2014-2015 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Arasınav Programı (Hata Düzeltme)
 • 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Töreni

  Yüksekokulumuz tarafından18.03.2015 tarihinde ‘’18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma’’ programı düzenlenmiştir. Programımız ulu önder M. Kemal Atatürk ve Aziz şehitlerimiz anısına saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının söylenmesi ile başlamış, öğrencilerimizin Çanakkale zaferine ilişkin anıların anlatılması, şiir okuması ve slayt gösterileriyle son bulmuştur. 

  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Töreni
 • Seminer

  Çeviri İşletmeleri Derneği Başkanı Ahmet ÇALLI ve Başkan Yardımcısı Osman KAYA  Çeviri de kalite ve çeviriyle ilgili bilgiler vermek amacıyla okulumuzda 17 Mart Salı Günü Saat 13:00’de Konferansa Salonumuzda Seminer vermişlerdir. Seminere katılan öğrencilere Derneğin işleyişi, çeviri sektörü , iş olanakları ve gelişmeler hakkında bilgiler verilmiştir. Seminer sonunda Yabancı Diller ve Kültürler Bölüm Başkan V. Öğr. Gör. İlker KEÇETEP tarafından semineri veren Ahmet ÇALLI ve Osman KAYA’ya teşekkür plaketi takdim edilmiştir. 

  Seminer
 • ABANT TABİAT PARKI’NA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

  Çaycuma Meslek Yüksekokulu, Ormancılık Bölümü, Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı, 2. Sınıf öğrencileri ile Öğr. Gör. Gökhan CENGİZ ve Öğr. Gör. Yunus Emre ÖNAL eşliğinde 16 Mart 2015 tarihinde, Abant Tabiat Parkı ve çevresine teknik gezi düzenlenmiştir.

  Abant Tabiat Parkı genel özellikleri ve göl çevresi, çam türleri, göknar, kayın, meşe, kestane, gürgen, kavak gibi ağaç türleri ve karışık meşcerelerdeki silvikültürel işletme şekilleri hakkında bilgiler verilmiştir. Ayrıca Tabiat Parkı içerisinde bulunan ziyaretçi tanıtım merkezine uğranarak tanıtım merkezi içerisindeki [...]

  ABANT TABİAT PARKI’NA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ
 • TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

  Yüksekokulumuz Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı, 2. Sınıf öğrencileri, Bölüm Başkan Vekili Öğr. Gör. Umut ÜZMEZ, Program Sorumlusu Öğr. Gör. Hilal TURAN ve Öğr. Gör. Yunus Emre ÖNAL eşliğinde 13 Mart 2015 tarihinde, çeşitli düzeylerde çok sayıda sekreterin görev yaptığı ve sekreterlik mesleği açısından önemli bir kurum olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret ettiler. Öğrencilere ilk olarak Meclis Genel Kurulu gezdirilerek, Genel Kurul yerleşme ve çalışma düzeni hakkında bilgi verildi. Daha sonra öğrenciler toplantı salonuna alındılar. Milletvekili [...]

  TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

Etkinlikler »

Engelsiz Üniversite

Engelsiz Üniversite

24 March 2015 at 16:12

Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde kurulan ‘’Engelsiz Bülent Ecevit Üniversitesi Birimi’’ Koordinatörü Hakan Kalyon yüksekokulumuzu ziyaret ederek Engelsiz...

 • YEŞİL GECE
  YEŞİL GECE

  2013-2014 eğitim öğretim yılında 1. si düzenlenen geleneksel ormancılık gecesinin 20.03.2015 tarihinde...

  24 March 2015 at 15:16
 • SINAV STRESİ İLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI
  SINAV STRESİ İLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

  16.12.2014 tarihinde Çaycuma Meslek Yüksekokulu konferans salonunda 2014-2015 Güz Yarıyılı Genel Sınavları...

  19 March 2015 at 11:18
 • TURİZM UYGULAMA ODASI DÜZENLENDİ
  TURİZM UYGULAMA ODASI DÜZENLENDİ

  Çaycuma Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesi...

  19 March 2015 at 11:11
 • ÇMYO’DA LÖSEV STANDI
  ÇMYO’DA LÖSEV STANDI

  Çaycuma Meslek Yüksekokulu, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı 2. Sınıf öğrencileri olan Nagihan TUZCUOĞLU,...

  19 March 2015 at 11:10

Duyurular »

Öğrencilerimize önemle duyurulur

08 April 2015 at 11:42

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında katkı payı ve öğrenim ücretini artırımlı olarak ödeyen öğrencilerimizin dikkatine! 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında katkı...

Diploma Supplement kariyer.net iş ilanları