• Harç Yatırma Ve Ders Alma İşlemleri (Yenileme) ve Danışmalık Listeleri

  Yüksekokulumuz Öğrencilerinin Dikkatine

  2014-2015 Öğretim Yılı Okul Harçları 08-12 Eylül 2014  Tarihleri Arasında Öğrenci Numarası İle Vakıfbank’a Yatırılacaktır.
  Ders Alma İşlemi  08-12 Eylül 2014 Tarihleri Arasında İnternet Üzerinden E-Kampüs Sisteminden Yapılacaktır.(İlk Önce Ders Alma İşlemi Yapılıp Daha Sonra Öğrenim Harcı Yatırılacaktır.)
  Harç Yatırma Ve Ders Alma Ek Süresi 22-26 Eylül 2014 Tarihleri Arasında Yapılacaktır.

  2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

  DANIŞMANLIK LİSTESİ

   

  PROGRAM

  DANIŞMAN

  DAHİLİ TELEFONNo

  Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1
  Okt.Melek TOPARLAK ŞAHİN
  131

  Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1 (İ.Ö)
  Öğr. Gör. Arif [...]

  Harç Yatırma Ve Ders Alma İşlemleri (Yenileme) ve Danışmalık Listeleri
 • Üniversitemiz Bölümlerini Kazanan Öğrencilerin Dikkatine!!!! (Kayıt Tarihleri 01-05 Eylül 2014)

  ÇAYCUMA MESLEK YÜKSEKOKULU KAYIT BİLGİLERİ

  2014-ÖSYS Yerleştirme işlemleri sonucunda kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kayıtları 01 – 05 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. Kayıt hakkı kazanan adayların, kayıt için aşağıda belirtilen belgeleri tamamlayarak kayıt süresi içerisinde Çaycuma Meslek Yüksekokulu başvurmaları zorunludur. Bu süre içerisinde kayıt için başvurmayan veya kayıt işlemlerini tamamlamayan adaylar kayıt haklarını kaybedeceklerdir.

  1. KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

  a) Diplomanın aslı ya da yeni tarihli Mezuniyet Belgesi

  Not: Diplomasını kaybeden eski mezunlar, mezun olduğu liselerden alacakları diplomasını kaybedenler için verilen belge ile [...]

  Üniversitemiz Bölümlerini Kazanan Öğrencilerin Dikkatine!!!! (Kayıt Tarihleri 01-05 Eylül 2014)
 • Çaycuma Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni

  Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu 2013-2014 akademik yılı mezuniyet töreni 4 Mayıs 2014 tarihinde Çaycuma İlçe Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Tören, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Halûk Güven, Prof. Dr. Muhlis Bağdigen, Prof. Dr. Orhan Uzun, Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı ve tüm senato üyeleri ile Çaycuma Kaymakamı Hasan Yaman, Garnizon Komutanı Jandarma Üst. Ercan Balçık ve Çaycuma Belediye Başkan Vekili Mehmet Özdal ile ilçe protokolü [...]

  Çaycuma Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni
 • 1. Ulusal Meslek Yüksekokulları Sosyal ve Teknik Bilimler Kongresi (MESTEK) Tamamlandı.

  Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu tarafından 22-23 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenen 1. Ulusal Meslek Yüksekokulları Sosyal ve Teknik Bilimler Kongresi (MESTEK) 100. Yıl Atatürk Hizmet Köyü’nde gerçekleştirildi. Bu yıl ilki düzenlenen ve Çaycuma Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliği yaptığı kongre, Kongre Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhlis Bağdigen ve Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın konuşmalarının yer aldığı açılış törenini ile başladı.

  Meslek yüksekokullarındaki sosyal ve teknik bilimlere yönelik [...]

  1. Ulusal Meslek Yüksekokulları Sosyal ve Teknik Bilimler Kongresi (MESTEK) Tamamlandı.
 • WOW Hotels Grubu Yüksekokulumuzda

  08.05.2014 tarihinde WOW Hotels Grubu Kurumsal Personel ve Eğitim Müdürü Rukiye GÖKSU ve F&B Müdürü Ali Bey öğrencilerimizle okulumuzda buluştular. Turizm ve Otel İşletmeciliği ile Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Programı öğrencilerimize otel tanıtımını içeren bir sunum yaptılar. Daha sonra staj veya sürekli personel olarak istihdam edilmek üzere öğrencilerimizle görüşmelerde bulundular ve istekli öğrencilerimizin başvurularını aldılar. Yrd.Doç.Dr.Neşe KÖKTÜRK ve Öğr.Gör.Elif MOCAN eşliğinde yapılan etkinlik sonrası kendilerine teşekkür ederek uğurlamışlardır.

  WOW Hotels Grubu Yüksekokulumuzda
 • Fotoğraf Yarışması Birincisi ÇMYO’dan

  Çaycuma Kaymakamlığı Turizm Haftası Kutlama Komitesi tarafından düzenlenen “Sizin Gözünüzle Çaycuma” konulu fotoğraf yarışmasına katılan İşletme Yönetimi Programı öğrencimiz Burak AÇIKGÖZ 1. olmuştur.

  15 Nisan 2014 günü düzenlenen Turizm Haftası etkinliğinden sonra ödülünü Çaycuma Belediye Başkan Vekili Mehmet ÖZDAL’dan almıştır.

  Ayrıca yarışmaya katılan öğrencilerimize de katılım belgesi verilmiştir.

  Fotoğraf Yarışması Birincisi ÇMYO’dan
 • 15-22 NİSAN 2014 TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

            15 Nisan 2014 tarihinde Turizm Tanıtma ve Uygulama Kulübü üyesi öğrencileri ile Çaycuma Belediye Başkan Vekili Mehmet ÖZDAL Çaycuma Atatürk Anıtına çelenk koyarak haftanın açılışını yapmışlardır.

           Çaycuma Belediye Başkan Vekili Mehmet ÖZDAL, Yüksekokul Müdürümüz Yrd.Doç.Dr.Hikmet YAZICI, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Elemanları, Kamu ve özel sektör temsilcileri, TGEV Ayten Maksut Çavdar Öğrenim  Birimi ve küçük izcilerin katılımı ile Atatürk Anıtı önünden Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezine kortej yürüyüşü yapılmıştır.

  15-22 NİSAN 2014 TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİ
 • ÖĞRETİM ELEMANLARIMIZ ERASMUS DERS VERME ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA LİTVANYA’DAYDI

  Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Nermin ÇELİK, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkan V. Öğr.Gör Umut ÜZMEZ, Çağrı Merkezi Hizmetleri Program Sorumlusu Öğr.Gör. Serkan KOŞOÇAYDAN 28 Nisan-02 Mayıs 2014 tarihleri arasında Litvanya’da Utena Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Erasms ders verme etkinliğine katılıp, üniversitemizin tanıtımını yaptılar.

  ÖĞRETİM ELEMANLARIMIZ ERASMUS DERS VERME ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA LİTVANYA’DAYDI

Etkinlikler »

Çaycuma Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni

Çaycuma Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni

06 Haziran 2014 at 12:59

Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu 2013-2014 akademik yılı mezuniyet töreni 4 Mayıs 2014 tarihinde Çaycuma İlçe Stadyumu’nda gerçekleştirildi....

Duyurular »

Öğrencilerin Dikkatine ! ( Yabancı Dil Muafiyet Sınavları )

Öğrencilerin Dikkatine ! ( Yabancı Dil Muafiyet Sınavları )

16 Eylül 2014 at 16:10

Yabancı Dil I Ve Yabancı Dil II Dersleri İçin Muafiyet Sınavı  22.09.2014 Pazartesi Saat: 09:30’da Sınav Salonu’nda Yapılacaktır. ...

Diploma Supplement