• Meslek Yüksekokulumuz Kosgeb Desteklerine Hazır Hale Geldi

  Bülent Ecevit Üniversitesi eğitim programlarını geliştirmeyi sürdürüyor. Üniversitenin meslek yüksekokullarında tüm programlarında uygulamalı girişimcilik eğitimlerine başlanıyor. KOSGEB’in “Girişimcilik Destek Programı” kapsamındaki desteklerden yararlanılabilmesi için Meslek Yüksekokullarındaki tüm programlara 56 saatlik Girişimcilik Dersi getirildi.

  2014-2015 öğretim yılında Zonguldak Meslek Yüksekokulunda başlatılan ve 2015-2016 öğretim yılında uygulanmak üzere tüm meslek yüksekokullarında yaygınlaştırılan bir çalışma ile meslek yüksekokulu öğrencilerinin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alması sağlanacak. Girişimcilik Derslerini başarı ile tamamlayan öğrenciler, KOSGEB onaylı Katılım Belgesi almaya hak kazanacaklar. Bu belge meslek [...]

  Meslek Yüksekokulumuz Kosgeb Desteklerine Hazır Hale Geldi
 • Tek Ders Sınavı (Değişiklik)

  Mezuniyeti İçin Tek Dersi Kalan Öğrencilerin Dikkatine ! Tek Ders Sınavlarının Tümü Yabancı Dil I-II , Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I – II dersleri ile Türk Dili I – II  dersleri Dahil 26 Haziran 2015 Cuma Saat 14:00’te yapılacaktır. Son Başvuru Tarihi  19 Haziran 2015 Cuma  Saat:12:30 son bulacaktır. Başvuruyu Öğrenci İşlerinden Yapabilirsiniz Yada Dilekçeyi Fax Veya Kargo İle Göndererekte Başvuruda Bulunabilirsiniz. Dilekçeyi Çaycuma Meslek Yüksekokulu İnternet Sitesinden Dilekçe Ve Formlar Bölümünden İndirip Fakslayabilirsiniz.

  FAX NUMARASI: 0 372 643 [...]

  Tek Ders Sınavı (Değişiklik)
 • ÇAYCUMA MESLEK YÜKSEKOKULU 2014-2015 AKADEMİK YILI MEZUNLARINI VERDİ!

  Çaycuma Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde düzenlenen Bülent Ecevit Üniversitesi 2014-2015 Akademik Yılı Gökçebey Mithat Mehmet Çanakcı Meslek Yüksekokulu ve Çaycuma Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni 28.05.2015 Perşembe Günü şehir stadında gerçekleştirildi.

  Olumsuz hava koşullarına rağmen yoğun ilginin olduğu törene Çaycuma Kaymakamı Sayın Serkan Keçeli, Gökçebey Kaymakamı Sayın Bünyamin Bilgin, Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk,  Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer, Çaycuma İlçe Garnizon Komutanı Sayın Selçuk Özen, Çaycuma Belediye Başkanı Sayın Bülent Kantarcı, Gökçebey Belediye [...]

  ÇAYCUMA MESLEK YÜKSEKOKULU 2014-2015 AKADEMİK YILI MEZUNLARINI VERDİ!
 • LİTVANYA “UTENA UNİVERSİTY OF APPLİED SCİENCES” ÇMYO’DA.

  Litvanya “Utena University of Applied Sciences”dan gelen hocalarımız  Steiblyte Sigita, Grazina Stasiulioniene, Inga Jackstoniene ve Jieva Jackshayte  “Litvanya ve Avrupa’daki Su Kaynakları ve Su Yönetimi” konusunda okulumuzda  seminer vermişlerdir.

  Etkinlik kapsamında Çaycuma İlçe Kontrol Laboratuvar Müdürü Tuğrul Dereli de “Türkiye’deki İçme ve Kullanma Suları Parametreleri” konusunda seminer vermiştir.

  Litvanya’dan gelen misafirlerle birlikte Nesli Üçel Süt, Türkili Konserve ve Ayanoğlu Salyangoz İşleme Tesisi’ne teknik gezi düzenlenmiş ve piknik yapılmıştır.

   Ayrıca rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Özer ve [...]

  LİTVANYA “UTENA UNİVERSİTY OF APPLİED SCİENCES” ÇMYO’DA.
 • ÇAYCUMA MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRETİM ELEMANLARI “UMYOS”TAYDI.

  Okulumuz öğretim elemanları, 21-23 Mayıs 2015 tarihleri arasında Yalova Meslek Yüksekokulu  tarafından Yalova’da düzenlenen UMYOS – 4. Uluslararası Meslek Yüksekokulları Sempozyumu’na katılmışlardır.

  Yrd. Doç. Dr. Nermin Çelik ve Okt. Elif Aydın’ın birlikte yazdıkları “İnsan Kaynakları Yönetimi Ön Lisans Programı Öğrencilerinin Mesleğe Yönelik Algı ve Tutumlarının İncelenmesi” başlıklı bildiriyi Okt. Elif Aydın; Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Öğr. Gör. Burcu Türkmen ve Öğr. Gör. Yasemin Aydemir’in birlikte yazdıkları “Dünyada ve Türkiye’de Mesleki Eğitim ve Önemi” başlıklı bildiriyi Öğr. [...]

  ÇAYCUMA MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRETİM ELEMANLARI “UMYOS”TAYDI.
 • İDARİ VE YARDIMCI HİZMET PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR

              2014 2015 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde yüksekokulumuzca düzenlenen bütün sosyal faaliyet ve kültürel etkinliklerin gerçekleşmesinde büyük çaba sarf eden idari personel ve yardımcı hizmet personellerine,  Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet YAZICI tarafından teşekkür belgeleri sunuldu.

  İDARİ VE YARDIMCI HİZMET PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR
 • Brunch Etkinliği

  Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu bünyesinde hazırlanan ve Çaycuma Meslek Yüksekokulu bahçesinde gerçekleştirilen  brunch etkinliğimize Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mahmut ÖZER, üniversitemizin senato üyeleri,  daire başkanları ve  Çaycuma Meslek Yüksekokulu akademik kadrosu  aileleri ile birlikte katılmışlardır. Misafirlerin hoşça vakit geçirdikleri kahvaltımız gün boyu devam etmiş;  davetlilerimize akşamüzeri yapılan yemek sunumuyla sona ermiştir.

  Brunch Etkinliği
 • ÇAĞRI MERKEZİ SEKTÖR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı tarafından, 6 Mayıs’ta, sektörün önde gelen kuruluşlarından olan ATOS ve SIMTEC’in katıldığı Çağrı Merkezi Sektör Buluşması etkinliği düzenlendi.   Etkinliğe, çoğunluğu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programından olmak üzere 150 öğrenci katıldı.

  Etkinlikte, ATOS ve SIMTEC firmaları tanıtıldı. Bu kapsamda işe alım ve yükselme uygulamaları, departmanları, sektördeki konumu, eğitim politikaları gibi konular ele alındı. CV hazırlama ve mülakat teknikleri de ayrıntılı olarak anlatıldı. Soru-cevap faslı ve teşekkür belgesi takdiminin ardından, kokteyle geçilerek etkinlik son buldu.

  Öğrenciler firmaların [...]

  ÇAĞRI MERKEZİ SEKTÖR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Etkinlikler »

İDARİ VE YARDIMCI HİZMET PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR

İDARİ VE YARDIMCI HİZMET PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR

25 May 2015 at 10:54

            2014 2015 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde yüksekokulumuzca düzenlenen bütün sosyal faaliyet ve kültürel etkinliklerin gerçekleşmesinde büyük...

Duyurular »

Ders Alma İşlemleri

17 August 2015 at 09:54

ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!      DERS ALMA VE HARÇ YATIRMA:   14-18 Eylül 2015 tarihleri arasında ikinci öğretim öğrencileri ile uzatmalı birinci öğretim...

Diploma Supplement